TASUMISE VÕIMALUSED

Krediitkaardiga tasumine:

Krediitkaardiga tasumine

Tasumine pangalingi kaudu:

Kui te valite ostu vormistamisel selle makseviisi, suunatakse Teid automaatselt vastava panga Internetipanga lehele. Tänu pangalingi võimalustele, on Teil võimalik otse meie Internetipoest sattuda enda isiklikku Internetipanka, mis peab olema üks kohalikest pankadest, et tasuda oma ostu eest. Tasumine pangalingi kaudu on väga mugav, lihtne ning ohutu.

Tasumine pangaülekandega:

Pärast tellimuse kinnitamist, saadetakse arve koopia Teie e-maili aadressile, mille olete eelnevalt sisestanud. Te võite tasuda arve Teile võimalikul ning sobival hetkel läbi Internetipanga või otse panga kontoris. Selgitusse palume kindlasti ära märkida arve numbri. Ühtlasi tuleks meeles pidada, et arve kehtib (1) tööpäeva jooksul pärast arve esitamist.

EHETE KOHALETOIMETAMINE

Ehete kohaletoimetamine

Eesti. Juveelide kohaletoimetamine Eesti siseselt toimub Omniva pakiautomaadi kaudu. Tellimuse vormistamisel valige nimistust välja Teile lähim pakiautomaat või postkontor. Omniva pakiautomaadiga saate oma tellimuse kätte 1-3 tööpäeva jooksul. Kui Teie pakk jõuab Teie poolt ära märgitud pakiautomaati, saadetakse sõnumiga pakiautomaadi uksekood. See kood tuleb sisestada Omniva pakiautomaadi süsteemi, seejärel avaneb uks ning võite oma paki välja võtta.
Kohaletoimetamise tasu – 2.90€.

Läti. Juveelide kohaletoimetamine Lätti siseselt toimub Omniva pakiautomaadi kaudu. Tellimuse vormistamisel valige nimistust välja Teile lähim pakiautomaat või postkontor. Omniva pakiautomaadiga saate oma tellimuse kätte 1-3 tööpäeva jooksul. Kui Teie pakk jõuab Teie poolt ära märgitud pakiautomaati, saadetakse sõnumiga pakiautomaadi uksekood. See kood tuleb sisestada Omniva pakiautomaadi süsteemi, seejärel avaneb uks ning võite oma paki välja võtta.
Kohaletoimetamise tasu – 5.90€.

Leedu. Juveelesemete kohaletoimetamine Leetu siseselt toimub Omniva pakiautomaadi kaudu. Tellimuse vormistamisel valige nimistust välja Teile lähim pakiautomaat või postkontor. Omniva pakiautomaadiga saate oma tellimuse kätte 1-3 tööpäeva jooksul. Kui Teie pakk jõuab Teie poolt ära märgitud pakiautomaati, saadetakse sõnumiga pakiautomaadi uksekood. See kood tuleb sisestada Omniva pakiautomaadi süsteemi, seejärel avaneb uks ning võite oma paki välja võtta.
Kohaletoimetamise tasu – 6.70€.

Teised Euroopa Liidu riigid

Teised Euroopa Liidu riigid. Juveelehete toimetamine Austriasse, Belgiasse, Bulgaariasse, Ungarisse, Saksamaale, Kreekasse, Taani, Iirimaale, Hispaaniasse, Itaaliasse, Küprosele, Luksemburgi, Maltasse, Hollandisse, Poolasse, Slovakkiasse, Sloveeniasse, Portugali, Rumeeniasse, Soome, Prantsusmaale, Horvaatiasse, Tšehhi, Rootsi. Tavaliselt jõuab pakk kohale 7-9 tööpäeva jooksul ning kätte saate selle Teile lähimast postkontorist.
Kohaletoimetamise tasu – 5.90€.

JDMakseviisid ja kohaletoimetamine