Juveeli bränd SOKOLOV

Juveeli bränd SOKOLOV – kogu Venemaal tuntud bränd, mis alustas oma lugu 1993 aastast. Bränditooteid, mis on loodud Venemaa suurimas juveelitehases, on esindatud rohkem kui 6 000 multibrändi poes kaheteistkümmnes maailma riigis. SOKOLOV loob rohkem kui 30 000 juveelitoote mudelit mõistliku hinnaga. Isiklik jaekaubandusvõrk SOKOLOV juveeli bränd asub Šveitsis. Brändipoed on esindatud Bernis, Lutšerinis ja Friburgis.

Juveelide tootmine asub maa südames — Volga-Punases Kostromski vallas, kohas, mida õigusega nimetatakse Venemaa juveelipealinnaks. Siin toodetakse umbkaudu 49% kõikidest juveelitoodetest, mis toodetakse Vene Föderatsioonis. Igaaastaselt luuakse enam kui 6 000 000 brändi juveelitoodet — enam kui 24 000 päevas!

VF uurimisagentuuri andmetel on tehas alates 2011 aastast ametlikult tunnistatud № 1 ehetetootjaks maailmas. Tootmiskompleks on suurim Euroopas ja hõivab maaala enam kui 26 tuhat ruutmeetrit. Seal töötab enam kui 1 800 spetsialisti, kes suhtuvad igasse ehtesse ettevaatlikult. SOKOLOV — juveelifirma suure ajalooga. Väiksest pere juveeli tööruumist kasvas ettevõte rahvusvaheliseks firmaks.

Ehete disain

SOKOLOV juveliirid ühendavad kaasaegse tehnoloogia ja traditsioonilise käsitöö. Kunstnikud töötavad välja ehte disaini, arvestades maailma tendentsi ja ostjate huvi. Firma spetsialistid suhtuvad ettevaatlikult igasse nende käest läbikäivasse ehtesse, pannes sellesse oma hinge.
SOKOLOV ehted – tõelised vene meistrite kunstitooted. Disainer juveelitooteid SOKOLOV eristab kõrgeim kvaliteet, kaasaegne disain, elegants ja individuaalsus. Iga naine, olenemata stiilist ja vanusest leiab endale midagi individuaalset. Juveelehte valmistamiseks kasutatakse valget, roosat ja kollast kulda, hõbedat, plaatina, nagu ka vääris ja poolvääriskive. SOKOLOV juveliirid kasutavad safiire, briljante, smaragde, rubiine, topaase, pärleid, granaate ja teisi vääris ja poolvääris kive. Suur valik materjale annab disainerile võimaluse luua tõeliselt eksklusiivseid juveeltooteid.

juveelitoodete kvaliteet

Tootmine. Tähelepanelik SOKOLOV toodetele lähenemine — kõikide töötajate põhimõte. Ehete toomise kallal töötavad oma ala proffesionaalid, paljud neist — mitmenda põlvkonna juveliirid. Tootmiseks paigaldatud seadmed tagavad toodete täpse loomise. Ehteid kontrollitakse igal tootmisetapil, garanteerides parima kvaliteedi.

Tooraine. Kallihinnaline metall – kuld ja hõbe, mida kompanii kasutab, ostetakse eranditult pankadest, mis garanteerib lähteallika puhtuse. Täiendavad metallid juveliirsulatuseks saadakse valmissegudena Itaalia liidertootja käest. Juveliirlisad toimetatakse kohale suurimate firmade poolt. Spetsailist-gemmoloogid kontrollivad käsitsi kive, et need vastaks SOKOLOV rangetele nõuetele. Suurt tähelepanu pööratakse optilistele iseloomujoontele, ääristuse kvaliteedile.

Riiklik kontroll. Igal SOKOLOV ehtel on kaks märki, garanteerimaks ehtsust. Ehted läbivad Riikliku katseinspektsiooni kontrolli, kus saavad proovitähise. See märk kinnitab, et ehtes on mainitud hulk kulda või hõbedat. Teises märgis — nimelises — on šifreeritud tootjainfo, milline firma tootis juveeltoote.

JDJuveeli bränd SOKOLOV