Kasutustingimused

Sisenedes web-leheküljele «JewelryDesign.EU», nõustuvad kõik külastajad järgnevate tingimustega.

Külastajad, kes pole nõus kõigi järgnevate terminitega, peavad hoiduma web-saidile «JewelryDesign.EU» sisenemisest.

Vastuvõtmine. Täname Teid web-saidi «JewelryDesign.EU» külastamise eest. Sisenedes ja vaadates seda saiti, nõustuvad külastajad ilma piirangute ja vabandusteta nende tingimuste ja kasutatavate seadustega, mis on kirjas käesolevas dokumendis. Palun lugege kasutuseeskirju tähelepanelikult.

Vastutusest loobumine. Külastaja kasutab seda web-saiti eranditult omal vastutusel. Crown OÜ ei kanna vastutust, kui informatsioon saidil «JewelryDesign.EU» pole täpne või täielik. Iga antud saidi materjalide kasutamine on kasutaja omal vastutusel. Te olete nõus, et iga muutuse jälgimine materjalides ja informatsioonis, mis sisaldub sellel saidil, on Teie vastutusel.

Intellektuaalse omandi õigus. Kõik intellektuaalse omandi autori ja muud õigused puudutavad kõiki tekste, pilte ja teisi materjale ning kuuluvad Crown OÜ-le või on seal omaniku loal. Keelatud on selle saidi mistahes osa taasesitamine või kommertseesmärkidel esitlemine.

Kookied. «JewelryDesign.EU» kasutab jälitustehnoloogiat (küpsiseid), mis aitavad teha web-saidid mugavamks, effektiivsemaks ja ohutumaks. Küpsised on väiksed tekstifailid, mis asuvad teie arvutis ja mida kasutatakse teie brauseris. Enamik «JewelryDesign.EU» küpsiseid on kookiesessiooni kasutamise variandid, mis eemaldatakse automaatselt peale külastuse lõppu. Küpsised ei kahjusta teie arvutit ega sisalda mingeid viiruseid. Sellest hoolimata, kui Te ei soovi kasutada kookiesid, ei takista see Teil firma lehekülge külastamast igal juhul. Teie brauser võib olla seadistatud sellisel moel, et kookied võetakse vastu Teie loal või blokeeruvad täielikult.

Teie teenistuses

Me tegime suurepärase klienditeeninduse ülimaks prioriteediks.

Meie esindajad aitavad teil vormistada tellimusi, leida ideaalset kingitust või leida infot juveeltoodete kohta.

Ostjad. Te saate osta tooteid, mida pakutakse saidil, täites tellimusblanketi meie saidil. Selleks, et osta kaupu meie web-saidi vahendusel, peab Teie vanus olema 18 aastat. Esitades tellimuse, Kinnitate, et olete vähemalt 18 aastane ja et kogu informatsioon, mille te esitate, on täpne, täiuslik ega vii eksitusse. Te olete nõus suhtlema meiega ausalt ja vastavalt vastuvõetud seadustele. Me võime annuleerida tellimused, kui leiame, et Te ei käitunud ausalt või rikkusite kehtivat seadusandlust, isegi kui tellimus sai kinnitataud.

Kauba olemasolu. Meil on õigus viia sisse muutusi meie saidil esindatud toodete informatsioonis. Näiteks, hinnainformatsioonis, kirjelduses või kättesaadavuses. Ja me,võimalik, teeme seda ilma Teile muutustest teavitust saatmata. Siiski ei muuda me hinda, olemasolu või kirjeldust peale tellimuse Teiepoolset vormistamist.

Tellimusprotsess. Tootereklaam meie saidil koosneb “kutsest läbirääkimistele”; ja teie tellimus tootele on lepingupakkumine. Mitte ükski leping ei jõustu meie vahel, kuni me pole vastu võtnud Teie tellimust vastavuses allpool kirjeldatud protseduuriga.

Selleks, et sõlmida leping meie juures toodete omandamiseks, tuleb teil toimida järgnevalt: Te peate soovitavad tooted lisama ostukorvi ja seejärel liikuma korvile ja maksa, siis ei ole vaja registreeruda.

Sisenemis piiriületus tasud ja muud maksud. Kui vormistate tellimuse Euroopa Liiduriikide piiridest väljaspool (EL), võib piiriületus agentuur paluda teil tasuda impordimakse ja tulumakse juveeltoodete eest. Palun, pöörake tähelepanu, et kannate vastutust nende tasumise eest. JeweleyDesign.EU ei kanna vastutust rahvusvaheliste maksude eest.

Tagastamispoliitika

Võite tagastada teie ostu interneti-poele 30 päeva jooksul peale tellimuse kättesaamist. Kõik tagastatavad esemed peavad olema kasutamata. See sisaldab endas kõiki originaaldokumente, karpi ja originaalpakendis ning sobilik uuesti müümiseks.

Juhend tagastamise või vahetamise palumise kohta:

– Teie päring peab olema saadetud elektron posti teel 30 päeva jooksul alates kauba kättesaamise hetkest.
– Teie päring peab sisaldama kaubanumbrit ja ostu kuupäeva.
– Teie päring peab sisaldama kauba probleemi konkreetset kirjeldust.
– Palun, kontrollige oma kirjavahetust, kui soovite kaubavahetust.

Te kannate kõik kohaletoimetuskulud, et saata kaup meile tagasi ja saada vahetuskaup. Kui me saame kätte tagastatud kauba, kontrollime selle üle, et kinnitada selle kasutamatust ja et see on originaalpakendis. Jätame endale õiguse keelduda tagastamast kaupu, mida on kasutatud.

Ehted tellimusena. Ettetellimisega ehted tagastamisele ei kuulu!

Ettetellimine meie poes, laseb Teil saada kvaliteetse juveeltoote kõige soodsama hinnaga!

JDKasutustingimused