MEIST

JuwelryDesign.EU juveelipood pakub laias valikus kauneid ja kvaliteetseid ehteid.

Ehete ja juveelitoodete juveelipood «JewelryDesign.EU» on firma Crown OÜ ainuomand. Firma Crown OÜ on registreeritud Eestis, Tallinnas ja on ajalooga alates 2007 aastast. Meie firma tegeleb erinevate kõrgekvaliteediliste kuld ja hõbe juveelitoodete online jaemüügiga. Töötame suurima Venemaa ja Euroopa juveelitehasega SOKOLOV, mis asub Vene Föderatsioonis. SOKOLOVI tooted – need on erakordsed superklassi ehted!

Kõik on lihtne, teie valite vastavalt oma soovile sobiva ehte, sooritate tellimuse ja makse ning saate kallihinnalise asja ilusas pakendis. Kuid selle lihtsuse taga on meie meeskonna töö, kelle eesmärgiks on – teha teie elu erksamaks, tuua sinna värvi ja karaate õnne!

Firma Crown OÜ oli alati sihitud, et muutuda oma klientidele lähedasemaks ja rahuldada nende vajadusi effektiivsemalt. Veebipoe avamine on veel üks samm selles suunas. JewelryDesign.EU ehete internetipood annab võimaluse tutvuda assordimendiga, toodete üksikasjaliku kirjeldusega, värske vormistada tellimust ja saada kaup kätte, toomise eest maksmata. Saidil on kõik meie tooted varustatud üksikasjaliku kirjeldusega ja kõrgekvaliteetsete fotodega, mis laseb teha õige valiku kiiresti.

Meie sait tagab alati aktuaalse info kauba olemasolust ja hindadest. Me hindame iga klienti, sest, kui Te valite JewelryDesign.EU, siis Te jagate meie ideed selle kohta, mis on ilu. Me hindame Teid ja me teeme kõik, et Te naudiks juveeltoodete ostmist just me poest. Me teame juveelitoodetest kõike. Ja hoolimata sellest, millise ehte Te valite, teeme me kõik võimaliku, et see kohale toimetada kiiresti ja tasuta!Meie Internetipoe juveelehete kataloog – see on suur hulk kõrgkvaliteetseid väärisesemeid. Meil on rõõm Teile pakkuda kullast ja hõbedast ehteid, mis on kaunistatud kombinatsioonide, vääris- või poolvääriskividega. Siit leiate nii klassikalisi mudeleid kui ka ekslusiivseid mudeleid, mis on toodetud juhtivate Euroopa juveelibrändide poolt. Me jälgime juveelide moemaastikku väga hoolsalt, et täiendada olemasolevat kataloogi uute kollektsioonidega. Nii leiavad kõik moedaamid endale sobiva ehte. Meilt saate endale välja valida ilusa ehte nii igapäevaseks kandmiseks kui ka pidulikuks ürituseks. Juveelehte ost on teist vaid mõne sammu kaugusel. Te peate valima vaid vajalikud parameetrid – ehte tüüp, metall ja kaunistus.

MEIE VEEBIPOEST EHETE OSTMISE EELISED

Austatud kliendid!

Juveelipood. Meie lühidalt ja selgelt kirjeldame Teile meie internetis tegutseva juveelipoe põhimõtteid ja väärtusi, et Teil oleks võimalus objektiivselt hinnata meie käest ehete ostmise eeliseid. Me juhime Teie tähelepanu sellistele võtmemomentidele, mis kõik koos toovad Teile rahulolu sooritatud ostuga.

Kvaliteet. SOKOLOV – on kõige suurem juveelibränd Venemaal, mis valmistab originaalseid autoriehteid. Ehete valmistamisele on kaasatud kõige paremad asjatundjad, ja paljud neist on mitmendat põlvkonda juveliirid. SOKOLOV juveelitoote passiks ja selles sisalduvate üksikosade sertifikaadiks on märgis. Märgise pöördel on toote täiskirjeldus, selle artikkel ja individuaalne triipkood. Triipkoodi järgi SOKOLOV-s on võimalik kontrollida ostetud juveelitoote originaalsust. Märgise pannakse tootele õngenööri ja alumiiniumplommi abil.

Hinnad. Meie veebipoes on väga meeldivad hinnad, mis on olulised väiksemad teiste juveelipoodidega võrreldes. Lisaks, pärast esimest ostu sooritamist kõik järgnevad ostud on Teie jaoks 10% odavamad.

Soovime meeldivaid oste ja edukaid kinke!

JDMeist