Sooduskupong

Püsikliendi -10%-lise sooduskupongi võivad soetada endale kõik meie kliendid pärast esimest ostu leheküljel JewelryDesign.EU.

– Kupong kehtib ilma piiranguteta
– Kupongi võib jagda ka sõpradega
– Kupongi ei saa kasutada allahinnatud toodete ostmisel

Kuidas kasutada kupongi?

Sooduskupongi tuleb kasutada tellimuse vormistamisel. Valides välja Teile meeldinud ehte, lisage see ostukorvi, seejärel suunduge tellimuse vormistamise lehele ning sisestage sooduskupongi number ettenähtud kastikesse. Kui soovite soetada mitu toodet, lisage need kõik ostukorvi ning vormistage siis tellimus.

Ostke tulusalt, kasutades meie püsikliendi sooduskupongi!

AUSTATUD KLIENDID!

Registreeruge meie lehel või liituge uudiskirjaga ning olete alati kursis kõikide meie juveelide soodus- ja lõpumüükidega. Liitudes uudiskirjaga olete alati kõige esimene, kes saab teada uute ehtekollektsioonide saabumisest.

Juveelide Internetipood JewelryDesign.EU kohustub kasutama teie elektronposti ainuüksi enda informatiivsete materjalide laialisaatmiseks mitte enam kui 1 kord kuus ning ei edasta teie e-maili aadressit kolmandatele isikutele.

Võite keelduda uudiskirja saamisest ka iseseisvalt, kasutades linki „loobun uudiskirjast“, mille leiate igast JewelryDesign.EU uudiskirjast. Uudiskirjast loobumiseks võite võtta ühendust ka meie kodulehe administraatoriga.

JDSooduskupong